Sponsor van de IJsselloop 2026
Het zal je vast niet ontgaan zijn: wij lopen graag hard. Doordeweeks voor onze klanten, maar ook zeker in onze vrije tijd. En met onze liefde voor Deventer is het geen verrassing dat we ook dit jaar weer meedoen aan de IJsselloop, als deelnemer en trotse sponsor!
Voorbereidingen op de IJsselloop 2026
Ook dit jaar leefde de IJsselloop al ruim voor de start binnen ons team. Als trotse sponsor én deelnemer begonnen de voorbereidingen ruim op tijd. Tijdens de lunch werden trainingsschema’s vergeleken, tips uitgewisseld en fanatiek gesproken over tempo, afstanden en de beste voorbereiding. Hoe dichter de dag van de loop kwam, hoe meer het begon te kriebelen. Zo groeide het enthousiasme om samen weer aan de start te staan.
Met resultaat
Met een recordaantal van 36 deelnemers, waren we goed vertegenwoordigd. Op de dag van de race verzamelden we om 12:30 op Boreeltuin. Gewapend met een cameraman, videograaf en onze beachvlaggen, schoten we nog snel een groepsfoto, gaven elkaar een schouderklopje en wensten elkaar succes. Om 13.15 uur was het moment daar voor de 30 deelnemers aan de 10 kilometer, gevolgd door de 6 deelnemers aan de 5 kilometer om 15.00 uur. Let's go!
En met resultaat. Want we kwamen met één van onze bedrijventeams op het podium terecht. De derde plek was welverdiend voor ons.
Genoten met een hoofdletter G
Tweede plek of niet, zoals altijd hebben we genoten van het hardlopen, elkaars gezelschap en het harde werk. Ieders op zijn eigen tempo, eigen doel, en tóch samen. Zoals we ook samenwerken op kantoor. Hoe het volgens ons hoort. Kijk hieronder maar wat we bedoelen. Een beeld zegt ten slotte meer dan duizend woorden.
Op naar volgend jaar
Niet alleen vanwege onze liefde voor hardlopen en Deventer, maar ook vanwege onze ambitie, staan we volgend jaar weer aan de start. Die derde plek smaakt namelijk naar meer. Ook vonden we het erg leuk om mee te doen als sponsor. Dus IJsselloop organisatie, bedankt voor de goede zorgen! We kijken uit naar volgend jaar!
Als derde eindigen op de IJsselloop 2026.
Dat is Easy.
Nu de eerste plaats nog 😉
Stefan Kappert
Wil je ook hardlopen?
Maar dan tijdens je werkdag, dankzij een effectieve digitale werkplek die je productiviteit ondersteunt? Bel dan met Stefan. Hij vertelt je graag hoe je stap voor stap sneller gaat.